Profamilia24

Profamilia24

Centrum Promocji Zdrowia Profamilia24 to miejsce, w którym poznasz zalety naturalnej, holistycznej medycyny fizykalnej. W swojej 15-letniej praktyce, stosuje wiele metod wspomagania leczenia, opartych na zasadach fitoterapii Dalekiego Wschodu, refleksoterapii najnowocześniejszymi urządzeniami do fizykoterapii, m.in. jonowego rezonansu cyklotronowego oraz nanotechnologii. Będąc członkiem społeczności NanoBeauty, możesz korzystać z Centrum Promocji Zdrowia Pofamilia24 na wyjątkowych zasadach.

Komputerowa analiza czynnościowa organizmu, w systemie eksperckim METAPATHIA (IPP) daje możliwość wyjątkowo precyzyjnej oceny stanu zdrowia całego organizmu. Wykorzystuje ona system nieliniowej analizy w celu porównania stanu narządów i tkanek badanej osoby z normą i wzorcem, odpowiednimi dla płci i wieku. Głównym celem badania jest dobranie indywidualnego wspomagania terapii i dalsza ocena jej skuteczności, szczególnie w zaopatrzeniu przewlekłych i uporczywie nawracających dolegliwości, takich jak atopowe i/lub alergiczne zapalenia skóry oraz jej tkanek podporowych.
Główną zaletą tej metody jest natychmiastowy odczyt parametrów fizjologicznych, w różnych stadiach rozwojowych choroby. Jednoczesne określenie charakteru aportu chorobowego i nosicielstwa patogenów pozwala dobrać celowane, przyczynowe terapie, które w połączeniu z dermoceutykami marki NanoBeauty, gwarantują skuteczne i trwałe efekty dobranej indywidualnie terapii.

z rabatem -20%*

*wyłącznie dla zrejestrowanych i aktywnych członków społeczności NanoBeauty

Vioforterapia, czyli magneto stymulacja systemem Viofor JPS, polega na specyficznym oddziaływaniu na organizm wolno zmiennym polem magnetycznym o niskiej wartości indukcji. Główny mechanizm jego działania to jonowy rezonans cyklotronowy enzymów, który poprzez efekty przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz regeneracyjne na poziomie komórkowym, pozwala organizmowi względnie szybko powrócić do homeostazy, czyli równowagi i zdrowia. Jest to doskonała metoda podnoszenia skuteczności działania preparatów zawierających nanocząsteczki metalicznego złota i srebra, tj dermoceutyków marki NANOBEAUTY, szczególnie zalecana do zastosowania w gabinetach kosmetycznych, dermatologicznych i odnowy biologicznej.

z rabatem -20%*

*wyłącznie dla zrejestrowanych i aktywnych członków społeczności NanoBeauty

Nieinwazyjna, bezpieczna i bezbolesna metoda, przyspieszająca gojenie i poprawę kondycji skóry po operacjach plastycznych i inwazyjnych zabiegach kosmetycznych. Pozwala na przyspieszoną regenerację skóry po oparzeniach słonecznych i oparzeniach w solariach. Znacząco zmniejsza blizny i bliznowacenia. Zwiększa elastyczność skóry, skutecznie odmładza i regeneruje skórę w działaniach skojarzonych z działaniem nowoczesnych (nano)dermoceutyków.

z rabatem -20%*

*wyłącznie dla zrejestrowanych i aktywnych członków społeczności NanoBeauty