Dla gabinetów

Dla gabinetów

Dlaczego produkty NanoBeauty powinny znaleźć się w Państwa salonie? Jak poprawić konkurencyjność Państwa gabinetu?

Nasze oferty dla gabinetów kosmetycznych są oparte na doświadczeniach specjalistów i praktyków z tej dziedziny. Przygotowujemy je indywidualnie dla każdego salonu, uwzględniając wszystkie aspekty prowadzonej działalności.

Państwa zabiegi mogą być jeszcze skuteczniejsze!

Zabiegi uzupełnione o działanie dermoceutyków NanoBeauty staną się niezwykle skuteczne. Nanocząsteczki metalicznego złota są doskonałym nośnikiem wszelkich substancji aktywnych, przez co skutecznie przenoszą w głąb skóry i jej tkanki podporowe takie substancje, jak: kwasy hialuronowe, koenzym Q10, kolagen, elementy komórek macierzystych, kwasy nukleinowe, minerały, witaminy i inne substancje, słabo pokonujące barierę naskórkową. Bariera naskórkowa nie będzie już ograniczać Państwa możliwości.

Bezpieczeństwo Państwa klientów i pracowników.

Warto zabezpieczyć siebie i swoich pracowników przed infekcjami i zakażeniami. Poprzez zastosowanie dermoceutyków NanoBeauty, zawierających specjalny system nanocząsteczek metalicznego srebra i  złota, można wielokrotnie zmniejszyć to ryzyko. Powszechnie występujące nosicielstwo patogenów w skórze, takich jak : wirusy, pierwotniaki, grzyby i bakterie, dających uporczywe i nawracające dolegliwości, jest w dzisiejszych czasach dużym zagrożeniem. Dbałość o zmniejszanie tego ryzyka będzie na pewno docenione przez Państwa pracowników i klientów.

Pomoc w trudnych sytuacjach.

Dermoceutyki NanoBeauty, poprzez przyspieszenie odnowy biologicznej skóry i jej tkanek podporowych, skutecznie przyspieszają gojenie i zabezpieczają przed bliznowaceniem po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych, takich jak: głębokie oczyszczenie, depilacje, mikrozabiegi kosmetyczne, okresie rekonwalescencji po operacjach plastycznych. Obejmują również przyspieszenie regeneracji skóry po oparzeniach słonecznych, chemicznych i w solariach. Preparaty NanoBeauty skutecznie zmniejszają pory i powodują uszczelnianie naczynek oraz doskonale poprawiają działanie tradycyjnych kosmetyków. To wszystko na pewno zostanie docenione przez Państwa klientki.

Wsparcie

Każdy salon otrzymuje od nas wsparcie merytoryczne i marketingowe.
Indywidualne podejście do każdego salonu

Do każdego miejsca mamy indywidualne podejście. Czy posiadacie Państwo zakład jednostanowiskowy czy wielostanowiskowy, w małym czy w dużym mieście, jesteście dla nas bardzo ważnym partnerem. Bez względu na to, jaki jest charakter Państwa gabinetu, znajdziemy dla niego indywidualne rozwiązania, mogące poprawić Państwa efektywność w zdobywaniu nowych klientek.

Cykliczne szkolenia dla pracowników

Przyjdź do nas ze swoim zespołem pracowników i przygotuj się do pracy z dermoceutykami NanoBeauty, produktami High-Tech i Nanotechnology. Wspólnie omówimy każdy produkt, jego zastosowanie oraz łączenie z Państwa technikami i z używanymi w Państwa salonie kosmetykami. Razem zwiększymy skuteczność stosowanych zabiegów i terapii.

Prelekcje dla Państwa stałych i nowych klientów

Warto zorganizować nowe wydarzenie razem z NanoBeauty. Możemy wspólnie zorganizować prelekcje dla Państwa klientów lub profesjonalne szkolenie dla Państwa pracowników. Państwa  klienci dowiedzą się więcej o nowościach w Państwa gabinecie. Odpowiemy za Was na wszelkie trudne pytania.

Możliwość zamieszczania własnych artykułów na stronach społeczności NanoBeauty

Możecie Państwo współtworzyć naszą społeczność, a jednocześnie promować swoje najlepsze usługi. Podzielcie się z nami swoimi osiągnięciami. Razem przedstawimy Państwa sukcesy w stosowaniu produktów NanoBeauty. To będzie najlepsza promocja Państwa zakładu.

Możliwość zamieszczenia salonu na mapie salonów polceanych przez NanoBeauty

Dajcie się znaleźć swoim nowym klientom. Razem zbudujemy mapę salonów pracujących z produktami NanoBeauty, gwarantujących skuteczność i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ułatwimy nowym klientom znalezienie Państwa zakładu.

Nowoczesny sprzęt w Państwa salonie

Warto uzupełnić swój sprzęt o nowoczesne wyposażenie, wspomagające działanie dermoceutyków, między innymi NanoBeauty. Współpracując z NanoBeauty, zrobicie to na najlepszych warunkach oraz otrzymacie profesjonalne przeszkolenie. Państwa salon stanie się jeszcze nowocześniejszy, a nowe zabiegi rozszerzą Państwa portfolio i przyciągną nowych klientów.

„Możliwość zbudowania nowoczesnej sieci sprzedaży bezpośredniej, obejmującej pracowników salonu i klientów, poprawiła zyskowność mojego salonu. Teraz nasze klientki zamawiają bezpośrednio do domu, przez Internet produkty NanoBeauty do codziennej pielęgnacji w dobrej cenie, a nasz salon otrzymuje za to prowizję. Rozwija się dużo szybciej, zwiększa obroty, a mi osobiście daje większe bezpieczeństwo finansowe.”

- Ilona Kozłowska właścicieka salonu kosmetycznego