Skin Care Line

Skin Care Line

Skin Preparation Line

Podstawowym warunkiem skutecznej pielęgnacji jest prawidłowe przygotowanie skóry do wchłaniania składników aktywnych. Rozwiązaniem jest linia Skin Preparation, która zapewnia głębokie i skuteczne oczyszczenie skóry, tonizację i przywrócenie naturalnego pH. Dokładnie usuwa stare sebum oraz resztki kosmetyków. Dzięki zawartości nanocząsteczek srebra i złota penetruje wszystkie warstwy skóry, dezynfekując ją i przygotowując na przyjęcie nowych składników odżywczych, zwiększając skuteczność kolejnych zabiegów.

nanoLotion

Profesjonalny płyn do demakijażu i oczyszczenia skóry

1 krok w codziennej pielęgnacji
Właściwa pielęgnacja skóry zaczyna się od jej oczyszczenia. Kompleks składników płynu micelarnego nanoLotion zapewnia dokładne oczyszczenie porów i warstw podporowych skóry. Dezynfekuje z patogenów (grzyby, bakterie, wirusy)  i skutecznie usuwa resztki makijażu, w tym syntetyczne barwniki i estry zapachowe perfum i kosmetyków. Niweluje działanie alergenów. Całkowicie nieuczulajacy skład nie podrażnia i jest łagodny w kontakcie ze skórą każdego typu. Przywraca komfort i daje uczucie odświeżenia.

nanoToner

Profesjonalny płyn do tonizacji skóry twarzy, dekoltu i ciała

2 krok w codziennej pielęgnacji
Prawidłowo oczyszczona skóra wymaga nawodnienia i odżywienia. Tonik nanoToner zapewnia prawidłowe nawilżenie i welwetyzację oraz wspomaga działanie depigmentacyjne linii nanoSerum. Regularne stosowanie toniku zwiększa skuteczność innych kosmetyków, aktywując głębsze i silniejsze wchłanianie ich składników odżywczych. Jest zalecany również do prawidłowego przygotowania skóry do zabiegów kosmetycznych, nawet z zakresu inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

nanoSerum Line

Linia nanoSerum to seria dermoceutyków zaprojektowanych w oparciu o wieloletnie badania nad nanocząsteczkami metali szlachetnych i ich zastosowaniu w kosmetologii. Obejmuje trzy produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy i dekoltu, całego ciała i intensywnej regeneracji miejscowej. Dzięki zastosowaniu unikalnej nanotechnologii, linia nanoSerum gwarantuje skuteczną odnowę biologiczną na poziomie komórkowym naskórka i głębokich warstw podporowych skóry, co zostało potwierdzone badaniami przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną*.

nanoSerum TotalBody

Serum do ciała

3A krok w codziennej pielęgnacji
Codzienna pielęgnacja całego ciała w postaci intensywnie odmładzającego serum, które wspomaga odnowę biologiczną skóry. Wzmacnia naturalne procesy samooczyszczania i regeneracji, przywraca jędrność i elastyczność. Synergia działania nanotechnologii skutecznie redukuje rozstępy i zmniejsza ich widoczność. Chroni strukturę włókien kolagenowych skóry i poprawia jej koloryt. Wyjątkowo lekka formuła zapewnia natychmiastową wchłanialność i uczucie komfortu, eliminując wrażenie szorstkości.

nanoSerum Classic

Serum do twarzy, dekoltu i biustu

3B krok w codziennej pielęgnacji
Delikatna skóra twarzy, dekoltu i biustu wymaga troskliwej pielęgnacji z aktywnym efektem przeciwstarzeniowym. Serum Classic intensywnie rozjaśnia i likwiduje przebarwienia, przywracając skórze zdrowy i promienny wygląd. Działa odmładzająco poprzez skuteczne wypłycanie zmarszczek, zwiększenie elastyczności i poprawę konturu twarzy. Chroni strukturę włókien kolagenowych skóry i przyspiesza ich regenerację. Skóra odzyskuję jędrność, witalność i odpowiedni poziom nawilżenia.

nanoSerum Spectrum

Serum o działaniu miejscowym

4  rok w codziennej pielęgnacji
Punktowe serum przeznaczone do naprawy miejscowych zmian i mikro urazów skóry. Eliminuje widoczne przebarwienia i zmiany pigmentacyjne, przyspiesza regenerację skóry. Serum Spectrum zapewnia również redukcję zmarszczek i pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu. Zastosowanie czterokrotnej ilości nanocząsteczek złota i srebra oraz precyzyjna forma aplikacji gwarantują wysoką skuteczność w codziennej pielęgnacji, oraz regeneracji skóry po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej.

*Wszystkie aplikacje kosmetyczne zostały potwierdzone dermatologicznie w badaniach na probantach-ochotnikach przez DERMI-TEST Centrum Badania Kosmetyków.