O nas

O nas

Wizja

Założycielem i pomysłodawcą marki NanoBeauty jest Pan Krzysztof Bartosiak, certyfikowany analityk w zakresie diagnostyki czynnościowej z ponad 20-letnim doświadczeniem. W czasie swojej wieloletniej praktyki przeprowadził wiele badań w zakresie analiz aportu chorobowego. Dzisiaj używa swojej wiedzy i doświadczenia do projektowania i produkcji w skali globalnej dermoceutyków o udokumentowanym działaniu leczniczym, produktów zawierających unikalną nanotechnologię.

 

Produkty

Wiemy na pewno, że zdrowie i uroda są ze sobą bezpośrednio powiązane. Dlatego nasze produkty działają inaczej, niż nawet najlepsze wyroby kosmetyczne. Jesteśmy jedynym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie producentem produktów opartych o działanie prawdziwych nanocząsteczek metali szlachetnych, wykonanych metodą ablacji laserowej. Ich działanie zostało potwierdzone w badaniach i wielu refernecjach zadowolonych użytkowników.

Nasze cele

Nasze motywy

Nasze przekonania

Zadbaj o siebie. Zadbaj również o zdrowie i urodę swojej rodziny. Da Ci to poczucie pewności siebie i satysfakcję, którymi będziesz mógł podzielić się z innymi. Otwiera to dalsze perspektywy i możliwości. Krok po kroku zostań ambasadorem marki NanoBeauty, który sam wyznacza sobie granice możliwości działania. Wyobraź sobie nieograniczone możliwości naszego systemu.

 

Społeczność NanoBeauty

Tworzymy międzynarodową społeczność. Nasze produkty wysyłamy prawie w każdy zakątek świata. Już dziś pomagają dbać o zdrowie i urodę w kilkunastu krajach. Ogromny nacisk kładziemy na edukowanie społeczeństwa w tematyce zdrowia i urody. Dzięki organizowanym przez nas wykładom i wydawanym przez nas materiałom edukacyjnym, dowiesz się jak dbać o siebie i swoich bliskich.

 

Współpraca

Profity w społoczeności NanoBeauty są łatwe i proste do uzyskania. Kupujesz regularnie dla siebie ulubione produkty, używasz ich i  polecasz to samo innym. Jeżeli oni też kupią nasze produkty z Twojego polecenia, otrzymujesz premię. Nie musisz kupować i odsprzedawać. Wszystko to zrobimy za Ciebie. Jeżeli twoi znajomi również polecą nasze produkty to Ty również otrzymasz premię. Nasz szystem jest bardzo prosty - z Polski na cały Świat. Wypróbuj nas i zostań członkiem NanoBeauty.